Ślubne ABC Pana MłodegoDla mężczyzny ślub jest przełomowym wydarzeniem. Wtedy to staje się głową rodziny, którą zakłada ze swoją małżonką. Jest postacią równie ważną, jak Panna Młoda, więc Jego wizerunek nie powinien być zaniedbany. Mężczyźni często goszczą w salonach kosmetycznych przed tym ważnym wydarzeniem, a ich największym utrpieniem jest głownie zapalenie mieszków włosowych, które tworzą nieestetyczne stany zapalne na zaroście i nie rzadko wrosty włosów. Taki stan możemy złagodzić lub zaleczyć całkowicie za pomocą zabiegów i specjalnie dobranej pielęgnacji domowej, ale by to osiągnąć przygotowania należy zacząć już kilka miesięcy wcześniej.


Krok pierwszy 
6 – 3 miesięcy przed ślubem
Pielęgnuj skórę twarzy


Z dnia na dzień nie da się usunąć wszystkie defekty skóry, dlatego też trzeba zacząć dbać o nią już około trzech miesiące wcześniej, jednak zaleca się ok. 6-5 misięcy wcześniej odwiedzić salon, jeśli mamy skórę problematyczną. Przy zapaleniu mieszków włosowych bardzo dobre efekty dają zabiegi Imige SkinCare: Ormedic oraz Vital C. Jeżeli skóra jest zanieczyszczona warto zastanowić się nad manualnym oczyszczaniem twarzy i pakietem zabiegów oczyszczających, dezynfekujących i seboregulujących z zastosowaniem peelingu kawitacyjnego i lampy LED. Jeżeli przyszłego Pana Młodego dręczą inne problemy estetyczne lub pielęgnacyjne skóry, z pewnością po przeprowadzeniu wcześniejszego wnikliwego wywiadu kosmetycznego będziemy w stanie zaproponować odpowiednią kurację. 

Sugerowane zabiegi:
 
Zabiegi pielęgnacyjne
 Peelingi chemiczne image Skincare
 Peeling kawitacyjny
 Mikrodermabrazja
 oczyszczanie skóry twarzy
 laserowe leczenie trądziku

Krok drugi: pielęgnacja domowa
6 – 3 miesięcy przed ślubem
pielęgnacja domowa

Często defekt kosmetyczny jest tak poważny i tak głęboki, że tylko połączenieprofesjonalnej pielęgnacji w gabinecie oraz tej codziennej odpowiednimi kosmetykami iidealnie skomponowanej recepturze dadzą pożądany efekt terapeutyczny.Do pielęgnacji domowej zalecamy kosmeceutyki amerykańskiej firmy Image SkinCare,które w sposób szybki i efektywny walczy z wszelkimi niedoskonałościami.

Krok trzeci
Kilka dni przed ślubem
Idź do fryzjera


Aby dobrze wyglądać, każdy Pan Młody powinien nadać kształtu i trochę ogłady swojej fryzurze. Najlepiej nie eksperymentuj i wybierz się do zaufanego, wypróbowanego już fachowca i zdecyduj się na przetestowaną przez siebie fryzurę. Wystrzegaj się zmian w wizerunku przed tak ważnym dniem.

Krok czwarty
Zadbaj o dłonie i stopy


Dłonie Pary Młodej znajdą się na każdym zdjęciu i z pewnością będą w centrum uwagipodczas ceremonii kościelnej. Pan Młody nawet jeśli na co dzień nie jest zwolennikiem pielęgnacji dłoni, przed tym szczególnym dniem warto, zeby zdecydował się na ich zadbanie. W zależności od
stopnia zniszczenia skóry dłonie warto jak najwcześniej i jak najwięcej nawilżać odżywiać. Można ograniczyć się do niezbędnego minimum, czyli ich balsamowanie po każdym umyciu.
Na dzień przed ślubem warto jednak skorzystać z profesjonalnych zabiegów
pielęgnacyjnych, tak dokładna eksfoliacja i głębokie odżywienie przy użyciu parafiny kosmetycznej lub maski algowej. Punktem koniecznym jest manicure, czyli opiłowanie i wypolerowanie paznokci oraz odepchnięcie lub wycięcie skórek.

Warto również, by w eleganckim obuwiu ślubnym kryły się równie eleganckie i wypielęgnowane stopy. A aby nogi były lekkie i niosły nas jak na chmurze przez cały wieczór, polecamy zabieg chłodzący na stopy i łydki usuwający zastoje limfatyczne i zapobiegające ich powstawaniu.

Sugerowane zabiegi

Manicure biologiczny

Manicure klasyczny
Manicure SPA
Pedicure
Pedicure SPA

Po powrocie do domu zrelaksuj się, posłuchaj muzyki, oglądnij zabawną komedię. Potem postaw na długi, zdrowy sen. Przecież w dniu ślubu musisz wyglądać świeżo, całą noc zabawiać swoich gości weselnych i być wsparciem dla swojej wybranki.

Krok piąty
Dzień ślubu

Weź trzy głębokie wdechy i opanuj stres. Rano weź odprężający prysznic i ogól się dokładnie i bez pośpiechu. Jeżeli obawiasz się podrażnień po goleniu, umów się w tym dniu z kosmetyczką na zabieg kojąco-łagodzący z lampą LED, która z pewnością zniweluje wszelkie podrażnienia.

... Aby uniknąć pecha, przyszłemu Panu Młodemu nie wolno:

Oglądać Panny Młodej ubranej w ślubną suknię, do momentu rozpoczęcia ślubnej ceremonii. Oglądanie stroju przez narzeczonego, jak również jego pomoc w wyborze, przepowiada ciągłe waśnie w małżeństwie.

Przymierzać ślubnych obrączek. Najlepiej w ogóle unikać ich zakładania przed ślubem, bo symbolizuje to utratę miłości. Zgubienie obrączki oznacza utratę współmałżonka w przyszłości. Gdy w czasie zaślubin obrączka spadnie na podłogę, przepowiada to nieszczęście. 

Pan Młody powinien za to mieć przy sobie pieniądze, by zagwarantować dostatnie życie.
Wedle obyczaju Pan Młody powinien prowadzić Pannę Młodą z lewej strony, by prawą ręką przeganiać złe moce, chcące zakłócić ślub.
Jeśli w trakcie składania przysięgi Para Młoda pomyli się, przyniesie to  szczęście w związku.

I ogromu szczęścia życzymy! 

  Partnerzy | Kontakt | Meski punkt widzenia | Para mloda | O nas
   
 
Ginger • Gesia 8 • Kraków • tel. 12 346 45 35
gingermedspa@gmail.com