O nas
Przejdź do treści

Menu główne:

O nas informacje o Ginger Med Spa

O Ginger
O nas
"Życie jest nieprzewidywalne. Jeżeli myślisz, że już gorzej być nie może to zsyła na Ciebie doświadcznie, po którym ciężko się podnieść.
Ginger... inaczej rudzielec. Rudy loczek, ukochanej córki, pojawił się w logo i wciąż przypomina o zawirowaniach, pokazuje drogę i pomaga przetrwać najtrudniejsze chwile.
Przypomina o tym, co w życiu jest najcenniejsze. Przypomina, że jedynie na chwili, która trwa, warto się koncentrować. Przypomina, żeby poświęcać uwagę tym, z którymi w danym momencie spędzamy te chwile. Pokazuje, jak łatwo zapomnieć o sobie i jak trudno znaleźć szczęście szukając go na zewnątrz." Dorota Zofia

Styczeń 2010 rok i... pierwszy klient. Jest to mężczyzna. Wróżba na szczęście, powodzenie. 2011 rok pierwsze zmiany, które potem towarzyszą Ginger przez cały czas.
Teraz Ginger to specjalistyczny gabinet łączący zabiegi makijażu permanentnego brwi i kosmetologii. Jednak efekty zabiegów bez znalezienia przyczyn nie będą tak trwałe jak byśmy tego chcieli. Tak ,tak... z premedytacją piszę chcieli bo problemy skórne dotyczą nie tylko kobiet. Nadal współpracuję z lekarzami Medycyny Estetycznej i konsultuję się z lekarzem dermatologiem. Wszelkie działania wspiera mistrzyni Reiki Roksana Kaim.
Ginger przyjaźni się z najlepszymi fryzjerami, wizażystkami, dietetykami, trenerami personalnymi, fotografowami i cukiernikami.
Z racji zainteresowań w gronie przyjaciół są również psychoterapeuci i trenerzy różnych specjalności.
Wspólnie z kinem ARS organizujemy spotkania Kobiecy Punkt Widzenia.
Bardzo ważnym elementem jest działalność charytatywna i współpraca z fundacjami a w szczególności Fundacją 3-4 Start i Fundacją Kibicujemy Życiu.
W swych działaniach pamiętamy o tym, że ofiarowany czas i poświęcona uwaga bywają cenniejsze od pieniędzy.

Sztandarowy zabieg to makijaż permanentny brwi metodą piórkową.
Dlaczego ten zabieg jest tak wyjątkowy?
Bo pozwala na rekonstrukcję brwi albo ich uzupełnienie w subtelny sposób. Podkreśla urodę ale jej nie dominuje. Wywołuje radosny uśmiech na twarzach klientek. Jest wygodny i bezpieczny.

Najważniejszy jest człowiek.
To dlatego, wybór zabiegów, kosmetyków, suplementów nie jest przypadkowy. Mają być bezpieczne i skuteczne. Zanim dostaniesz zalecenia dotyczące zabiegów gabinetowych, możesz liczyć na podpowiedzi dotyczące diety, wskazówki do pielęgnacji domowej oraz sugestie suplementacyjne.
Chcesz sprawdzić czy to miejsce jest dla Ciebie?

ZAPRASZAMY

filmy
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego