Mezoterapia igłowa

Filorga, Revitacare 

Mezoterapia igłowa - niechirurgiczny zabieg polegający na wstrzykiwaniu preparatów na poszczególne obszary ciała. W metodzie tej omijamy  barierę naskórkową, dzięki czemu możemy wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry.
Mezoterpia igłowa wykonywana przez lekarza medycyny Estetycznej to niezbędna pielęgnacja w zachowaniu młodego promiennego wyglądu. To sposób na  zapobieganie, jak i niwelowanie pierwszych oznak starzenia się skóry.
Mezoterapia igłowa pomaga utrzymać prawidłową elastyczność naskórka i włókien kolagenowych dzięki czemu nasza skóra staje się jędrniejsza. Zabieg ten, dodatkowo: wzmacnia naczynia krwionośne, przyspiesza procesy gojenia, działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie, poprawia kondycje tkanki łącznej, w efekcie poprawia się wygląd, owal skóry.
 

Mezoterapia Anti Aging Filorga
Jej zaletą jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca. Możemy ją stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza ona komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji następuje stopniowo. Mimo to, rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu. Skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się a po kilku zabiegach możemy cieszyć się gładszą i pełną blasku skórą. Jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.  To jedyne preparaty oddziałujące na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona w naturalny sposób.

Charakterystyka składu:
Wysoką jakość zabiegów oraz uzyskanie pożądanych efektów zapewnia doskonale opracowany skład chemiczny.

Kwas hialuronowy:
Posiada właściwości higroskopijne, pochłaniania duże ilości wody oraz zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. To on dpowiadzialny jest za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.

13 witamin:
Witamina A poprzez regulację procesów keratynizacji i gojenia przyspiesza odnowę komórkową. Witamina B ma wpływ na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i zapewnia skórze równowagę biologiczną. Witamina C doskonale zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.

6 składników mineralnych:
To podstawowe składniki układu kostnego, są również niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów oraz regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.

6 koenzymów:
Poprzezobniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych p
rzyspieszają przemiany metaboliczne. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.

5 kwasów nukleinowych
Kwasy te umożliwiają regulację syntezy białek.

2 czynniki redukujące
Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów a dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

 

  •  rewitalizacja : od 210 zł / zabieg
  • rewitalizacja + intensywne nawilżenie : od 250 zł /zabieg
  • mezoterapia skóry głowy ( terapia łysienia ) : 260 zł / zabieg
  • cellulit : 240 zł / zabieg
  •  rozstępy, skóra zwiotczała : 280 zł /zabieg

    *ilość zabiegów w cyklu i cena kuracji ustalana podczas konsultacji lekarskiej
 

 

 

 

  Partnerzy | Kontakt | Meski punkt widzenia | Para mloda | O nas
   
 
Ginger • Gesia 8 • Kraków • tel. 12 346 45 35
gingermedspa@gmail.com