DŁONIE I STOPY

DŁONIE

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure Hybrydowy
Paznokcie hybrydowe to doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, która marzy o pięknych i zadbanych dłoniach oraz idealnych paznokciach. Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru i żelu., są odporne na uszkodzenia, a.
EFEKT:
- Paznokcie hybrydowe są trwałe i błyszczące przez cały okres noszenia
- Dodatkowo wyglądają naturalnie
-  są odporne na uszkodzenia
-  lakier nie odpryskuje
P/wskazania
Podstawowym przeciwwskazaniem do wykonania manicure hybrydowego są choroby paznokci, np. zakażenie dermatofitami, grzybami drożdżopodobnymi i niedermatofitowymi.PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ

Jedną z technik przedłużania paznokci jest metoda żelowa. Ta metoda przedłużania płytki paznokciowej jest nazywana światło utwardzalną. Zabieg ten ma na celu uzyskanie eleganckich oraz estetycznych paznokci dłoni.  Paznokcie żelowe cieszą się dużą popularnością ze względu na fakt, iż stanowią duży komfort użytkowy oraz długotrwały efekt pięknych i zadbanych dłoni. Metoda żelowa sprawia, że  paznokcie wyglądają elegancko, intrygująco i bajecznie. Paznokcie żelowe przeznaczone są głównie dla kobiet ceniących sobie wygodę. Metoda żelowa jest bardzo często wybierana przez kobiety, ponieważ paznokcie wyglądają bardzo delikatnie i elegancko.
EFEKT:
- eleganckie, estetyczne paznokcie
- duży komfort zadbanych paznokci
- dla Pań ceniących wygodę
- ulubiona długość i kształtMANICURE JAPOŃSKI

Zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.  Manicure nadaje paznokciom blask, a także wzmacnia je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego.
EFEKTY:
- wzmocnione paznokcie, wyglądające naturalnie
- długotrwały połysk, blask
- paznokcie stają się twarde, mniej ruchliwe
- nie rozdwajają się
OGÓLNE PRZECIWWSKAZANIA DO MANICURE

Niezależnie od rodzaju manicure – czy to będzie klasyczny, hybrydowy czy japoński, nie powinny temu zabiegowi poddawać się panie, które cierpią na:
-drożdżyce grzybicę skóry i paznokci,
-stany ropne i infekcyjne,
-stany alergiczne i alergie na którykolwiek z używanych podczas zabiegu preparatów,
choroby wirusowe.STOPY

 

 

 

 

 

 

 

  Partnerzy | Kontakt | Meski punkt widzenia | Para mloda | O nas
   
 
Ginger • Gesia 8 • Kraków • tel. 12 346 45 35
gingermedspa@gmail.com